• Pzt – Pzr : 09:00 – 19:00
 • (0212) 873 32 54
 • info@ilhankocaegitim.com
 • KURSLAR

  7. VE 8. SINIFLAR

  8. 9. ve 10. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanmış öğretim programlarımızla öğrencilerimize önce bilgiler verilir, ardından bu bilgiler örneklendirilir ve örnek sorulardan hareketle anlatılanlar somutlaştırılır. Ölçme değerlendirme materyallerinin yardımıyla konuların özümsenmesi sağlanır. Öğrencilerimizin okul hayatında ders bazında karşılaştıkları problemlerin çözümüne profesyonel öğretmenlerimizin desteğiyle katkı sağlanır.

   9. VE 10. SINIFLAR

  Kurs merkezimizde özel ders kalitesinde  ders vermekteyiz. Kurs içeriği yukarıdaki gibi belirtilmiş olup kurs paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla görüşünüz. Sınav sistemine göre hazırlanmış her dersten konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir.  1 ve 2. dönemde toplam 5 adet Türkiye Geneli deneme uygulanmaktadır.

  11. VE 12. SINIF

  11. 12.Sınıf öğrenciler için hazırladığımız YKS kursumuzda, özenle oluşturulmuş butik sınıflarda (6 kişi veya 12 kişi) özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. Kursumuzun içeriği aşağıda belirtilmiştir. Kurs paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

  MEZUN

  Deneme sınavları ile Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına (YKS) hazırlıyoruz. Yıl içerisinde 26 tanesi TYT ve 14 tanesi ise AYT olmak üzere 40 adet deneme sınavı yaptığımız kulübe denir. Her hafta farklı yayınlardan ve öğretmenlerin yaptıkları seçimler sonucu belirlenen denemeler arasından deneme sınavları yapıyoruz. Sınav sonuçlarına göre öğrencilerde belirlenen eksik konuları yine öğrencilerin ders programlarına ekleyerek konu eksiklerini tamamlıyoruz. Bu denemeler sayesinde hangi derslerde nasıl bir performans gösterdiklerini belirleyip ve öğrenciler için test teknikleri geliştiriyoruz. Deneme kulübümüz işte bu 40 deneme sınavından oluşan bir kulüptür.

  SINAV KLUBÜ

  Evde yeteri kadar pratik yapamayan, test çözüm hızlarını artırmak isteyen öğrencilerimiz için sadece soru çözümü yapılan ve çözemedikleri soruları sorabilmeleri için oluşturulan özel gruplardır.

  SINAV KAMPLARI

  Evde yeteri kadar pratik yapamayan, test çözüm hızlarını artırmak isteyen öğrencilerimiz için sadece soru çözümü yapılan ve çözemedikleri soruları sorabilmeleri için oluşturulan özel gruplardır.

  Call Now Button