• Pzt – Pzr : 09:00 – 19:00
 • (0212) 873 32 54
 • info@ilhankocaegitim.com
 • ÖĞRENİM HEDEFLERİMİZ

  ÖĞRENİM HEDEFLERİMİZ

  Kurumlarımızın ve sınıflarımızın her birinde eğitim standartları ve öğrenim hedefleri aynıdır. Eğitim İlhan Koca Eğitim Kurumlarının hepsinde sürdürülen eğitim faaliyetlerinin temel yol göstericisi Milli Eğitimin Temel kanunudur. Öğretim, Milli Eğitim Bakanlığımızca çeşitli yönetmeliklerle belirlenmiş amaçlar, müfredatlar ve çerçeve programları doğrultusunda sürdürülür.

  Her  öğrenciye eşit şartlarda öğrenim olanakları sağlanır. Az sayıda öğrencilerin bulunduğu sınıflarda aktif ve dinamik dersler işlenir. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda çalışmaların yanı sıra onların gelecek planlarında yardımcı olabilmek amacı ile gerekli meslek tanıtımları ve üniversitelerin tanıtımları yapılır.

  Sınavlara hazırlık aşamasında öğrencilerin deneme sınavlarına girmesi ve bunları değerlendirilmesi çok büyük önem taşır. İlhan Koca Eğitim Kurumlarında 100 ü aşkın deneme sınavı yapılır. Bu sınavlar konu analizleri ile değerlendirilir ve öğrencinin eksiklerine göre çalışma programları ile sorun olabilecek her türlü eksiklik giderilir.

  Call Now Button